Týden zkoušky našich smyslů – Motýlci

  • 0 komentářů

Tento týden nás nadále provázela ctnost VNÍMAVOST. Celý týden jsme se věnovali našim smyslům. Děti se dozvěděly jaké smysly vlastně máme, jak se o ně staráme, který využíváme nejvíce a také si vyzkoušely, jaké by to bylo přijít o některý z nich. Během týdne děti prožily mnoho smyslových her a moc je to bavilo, spolupracovaly na jedničku. Masírovaly kamarády, zahrály si na slepé, ochutnaly a očichaly mnohé, zkrátka své smysly pořádně procvičily. Naučily se novou básničku, ale ta bude překvapením až na besídku. Čtvrtek nám připravil nádherné počasí, tak jsme se vydali na výlet na rozhlednu Sedlo, jarní příroda, čerstvý vzduch, modré nebe, to byla opravdu pastva pro naše smysly ♥. Děti si zkusily frotáž kůry stromů, poslechly si proudící mízu ve stromech a někteří probudily svou odvahu při stoupání na rozhlednu.

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *