Rozloučení

  • 0 komentářů

JE MI ZAS SMUTNO, ale vlasně i veselo. Ono to loučení má vlastně také dvě stránky jako všechno. Jsem pyšná na děti, které opouští bránu naší školky. Jsou to především děti, které prošly tříletým obdobím, kdy jsme se rozhodli pracovat ve školce se ctnostmi a je to na nich myslím znát! Jsou to úžasné osobnosti, které umí pojmenovat spousty věcí, které se dějí kolem nich, ale v i nich samotných. Věřím, že jsme je vybavili pevným základem k tomu, aby už na něj mohly postavit cokoliv a ustály to v životě. Měla jsem to štěstí a stát jim chvilku po boku. Hodně mě naučily! Ted je čas vyslat je dál a věřit jim, že to všechno, co na ně v životě čeká společně s Vámi rodiči zvládnou! Mějte krásné prázniny, užívejte sluníčka a pohody. Načerpejte energii a těšíme se, že někdy zavítáte na návštěvu!!! Mám Vás v srdci ❤️ Martina

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *