Rodinná pouta u Ptáčků

  • 0 komentářů

V tomto týdnu jsme přivítaly nejen nový měsíc říjen, ale s polu s ním také novou ctnost soudržnost. Prvním tématem, kterým jsme tuhle ctnost otevřeli, byla rodinná pouta. Vždyť kde nejlépe dětem přiblížit takovou zajímavou ctnost než právě v rodině. Ted už dobře víme, že soudržnost je něco, co  nás drží u sebe. Splečně s dětmi jsme si zkoušeli různé pevnosti kruhů, které děti vytvářely. Vznikly přimo rodinné kruhy, kde každý s dětí měl svou roli. Hrát si na rodinu, to děti prostě hodně baví a baví to i nás dospěláky, pozorovat jak si představují ten svůj svět. Při tom všem nás provázela nová písnička, kterou jsme se naučili a to Muzikanská rodina. Děti si vyzkoušely hrát na různé rytmické nástroje. Během týdne vznikly také krádné domečky do kterých děti svou rodinu nakreslily. A je opravdu na co se dívat. Dětem jsem také zadala úkol, aby přinesly do školky fotografie své rodiny. Ten se podařilo vyplnit třem dětem a ty tedy měly možnost nám díky fotografiím svou rodinu představit. V pátek jsme měli příležitost spolu s Tomáškem oslavit jeho čtvrté narozeniny. Děkujeme za dorta moc nám všem chutnat!

 

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *