Přej a bude Ti přáno u Ptáčků

  • 0 komentářů

V druhém prosincovém týdnu jsme se ještě více ponořili do ctnosti přejícnost. Hned při pondělku nás navštívilo divadlo Šikulka se třemi krásnými pohádkami. I tam se děti dozvěděly, že když někdo někomu nepřeje nic dobrého, tak to většinou špatně dopadne. V úterý předškolní děti vyrazily na dopravní hřiště, kde se zocelily v dopravní výchově. Malé děti ale nelenily a když si vytáhly vzkaz z našeho adventního kalendáře, zamyslely se nad tím, jak to asi mají jiné děti na světě s vánocemi. Zjistili jsme, že né všechny děti mohou mít doma stromeček a tak jsme se rozhodli stromeček vyrobit z věcí, které jsme našli v herně a zjistili jsme, že i takto vyrobený stromek může být krásný. Poslali jsme ho tedy všem dětem na světě. Další den nás čekala práce, abychom vyzdobili náš vánoční věnec na dveře. A tak se trhalo, muchlalo a lepilo. V raním kruho si děti také vyzkoušely, jaké to je, někomu něco přát. Musely přemýšlet komu své přání pošlou a hlavně jaké bude. To co si člověk přeje sám pro sebe, to je pro děti docela lehké vymyslet, ale co bych tak mohl přát kamarádovi že školky? Bude to přání stejné jako pro mě? Bylo fajn poslouchat dětská přání druhým. No a když jsme u přejícnosti určitě nemůžeme opomenout výrobu vánočních přání. A tak si každé z dětiček vyrobilo svoje vánoční přání a pro koho? No přeci pro své nejbližší. Tak a při tom všem jsme se ještě připravovali s dětmi na úterní besídku pro rodiče. Můžete se tedy těšit na Vánoční pohádku a spousty písní a tanečků. V úterý Vás tedy všechny zveme v  16 hodin na příjemně strávený předvánoční čas u nás ve školce!

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *