Kdo je tu pro nás ?

  • 0 komentářů

Předposlední předvánoční týden nám začal krásně. Hned v pondělí jsme načali téma ,,Jsem tu pro tebe“. Celý prosinec byl v duchu přejícnosti a proto bylo potřeba si říct, nejen kdo je tu pro nás, ale pro koho jsme tu my. Po svačince k nám přijelo krásné, loutkové divadlo. Dívali jsme se na tři legrační, ale i poučné pohádky. Ten samý den jsme si přejícnost mohli zase vyzkoušet, protože naše kamarádka Alenka měla narozeniny. Každý jí popřál všechno nejlepší, někdo i hodně kamarádů a hodně dárečků k Vánocům. V úterý vyrazili někteří z nás, z Motýlků i Ptáčků, na dopravní hřiště a tam nám paní policistka pověděla něco o zákonech a trestech, které nás postihnou, když je nebudeme dodržovat. Ve středu jsme se naučili novou básničku s pohybem, o zimě a sněhulákovi. Toho jsme se potom učili nakreslit. Ve čtvrtek jsme hodně zpívali a tancovali. Také jsme hráli krásnou hru, kde si děti musely pomáhat a spolupracovat. Tak každý viděl, že i kamarádi jsou tu pro nás, když to potřebujeme. Pátek byl v duchu rodiny, kdy jsme si povídali o rodičích i sourozencích. Nakonec jsme se naučili krásnou koledu ,, Jak si krásné neviňátko “.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *