Síla roste cvikem, aneb návštěva u Motýlků

  • 0 komentářů

Po novém roce jsme začali novou ctnost: sílu. V pondělí k nám do Motýlků přišla nová holčička jménem Elenka. Poprvé byla ve školce, bez maminky a tatínka. Aby to krásně zvládla, musela jí paní učitelka a spousta nových kamarádů dodat hodně síly. Začali jsme pořádnou rozcvičkou celého těla a potom jsme si povídali o tom, jak se stát silným. V úterý jsme se hned z rána zase rozcvičili a po rozcvičce děti zdolávaly překážkovou dráhu s trampolínou na konci. Abychom si vysvětlili na příkladu, co to znamená ,,síla roste cvikem“, ve středu na nás čekal těžký úkol. Učili jsme se krok po kroku, jak se dělá správně kotoul. Ve čtvrtek nás toho čekalo spoustu. Ráno, když jsme byli všichni plní energie, jsme dělali s obručemi předatletickou přípravu. Děti se učily, jak správně běhat. Tento den byl významný pro našeho Adrianka, který měl narozeniny. Každý mu popřál a pak jsme společně nad svíčkami Adriankovi zazpívali. Po svačince k nám přijelo Sváťovo loutkové divadlo. Každý se moc těšil. Loutky nám zahrály pohádku o šípkové Růžence. Pátek jsme zakončili nácvikem házení. Každý měl svůj míček, se kterým se dělaly různé cviky. Na konci byla velká zkouška, prohazování míčků obručí. Na fyzický odpočinek jsme před vycházkou trénovali malování lidské postavy. To aby nás později všechny vzali do školy. Celý týden jsme hodně cvičili a trénovali, abychom byli zase o něco silnější. Protože jak je známo, síla roste cvikem.

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *