„O co rád pečuji“ s Ptáčky

  • 0 komentářů

Tento týden nás naposledy provázela Starostlivost a téma to bylo moc pěkné – O co rádi pečujeme. Děti dokázaly moc pěkně mluvit, o tom, jak se starají o maminku, když je nemocná, o babičku, někteří už mají doma na starost umýt stůl či vynést odpadky, tak se nám pověděly, děti se také rádi starají o zvířátka. Zvířecí bylo i divadlo, které dětem zahrála paní učitelka a děti vymýšlely, jak by pohádka mohla skončit a o zvířátka nakonec bylo postaráno. Pak si děti společně postavily útulek, kde se o opuštěné zvířata starali. V úterý děti tvořily pejsky z ruličky od papíru, moc se jim povedly. Ve středu jsme se vydali na návštěvu do opravdového útulku, kde jsme s dětmi předali dary pro opuštěná zvířátka a vydali se na prohlídku útulku. Některé pejsky si děti mohli hladit a dělalo jim to velkou radost – dětem i pejskům. Z útulku jsme odcházely s hřejivým pocitem v srdci, že jsme společně udělali dobrý skutek. DĚKUJEME ♥. Ve čtvrtek čekala na starší děti návštěva dopravního hřiště a mladší zůstali s Motýlky. A v pátek jsme navázali na dopravní hřiště a povídali si o tom, že je potřeba starat se sám o sebe, jak se chovat na ulici. Trénovaly jsme pravou a levou ruku, přecházely po přechodu pro chodce a hrály si na auta ♥.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *