Den otevřených dveří V MŠ

  • 0 komentářů

V pondělí 25.3. 2019 od 8 – 10 hod a od 14-16 hod.

Přjďte se podívat jak fuguje výchova ke ctnostem v reálu a jaká u nás vládne nálada. Co nás s dětmi baví dělat a jak to u nás vlastně funguje.

Těšíme se na nové tváře!

Nabízíme toho opravdu hodně a to nejvíc co nás těší, je to, že to baví jak děti tak nás. Hledáme stále nové cesty a pilně na sobě pracujeme. To předáváme i dětem tak, aby jejich začátek s itstitucionálním vděláváním byl příjemný a nastartoval děti na cestu celoživotního vzdělávání. K tomu nám hodně pomáhá výchova ke ctnostem, kterou spolu s dětmi objevujeme a zjištujeme postupně, jak se stát dobrými lidmi. Máme rádi sport, který nás také posouvá na naší cestě za spokojenostív životě. Jezdíme na lyžáčky, chodíme bruslit, vyjíždíme na školandy a jiné.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *