Report ze školandy 2019 podruhé

  • 0 komentářů

Den druhý. Ráno nás přišel navštívit indiánský kmen Zababičů. Děti se dozvěděli, co je čeká a hned dopoledne jsme se vydali na první velký průzkum okolí. Jako každý správný indián jsme se zajímali o přírodu a ukázali jsme si třeba jak poznat, kolik je stromu let. Také jsme si zahráli na medvěda. Potom jsme také stavěli indiánský stan, teepee. Po obídku bylo třeba si na chvíli odpočinout. Hned jak jsme se vzbudili, dělali jsme si indiánské čelenky z pravých pštrosích per. Nakonec jsme si zahráli hru skalp, kde museli indiáni ukrást jiným jejich vlasy. Kluci pak hráli kopanou a holky skákaly na trampolíně. Po večeři bylo třeba si vybarvit první korálek-ziskali ho za splnění dnešních aktivit. Až budou mít čtyři korálky, bude náhrdelník indiánských ctností kompletní. Těšíme se na další den!

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *