Každý špatný skutek bude po zásluze potrestán, aneb minulý týden u Motýlků

  • 0 komentářů

Minulý týden bylo u nás ve třídě velice zajímavé téma. Jmenovalo se ,,Každý špatný skutek bude po zásluze potrestán“. Nejprve jsme si téma vysvětlili v souvislosti s věrností, ctnostní pro měsíc květen. Potom bylo důležité si říct, co je špatné a co dobré. Povídali jsme si o dobrých skutcích a hlavně o těch špatných. Potom taky trochu o zákonu a o pravidlech, nejen u nás ve školce. V pondělí jsme si zahráli společně pohybovou hru na zloděje. V úterý jsme se naučili novou písničku a pak jsme hráli na zlodějku lišku, která byla za krádež pytle od ježka vždy potrestána vytržením ocásku. Ve středu bylo velké téma- porušování pravidel silničního provozu a jeho následky. Hrou bylo chytání silničního piráta policistou, na dráze složené z bačkor všech dětí. Ve čtvrtek a v pátek jsme hodně trénovali na besídku. Co bylo náplní tréninku ? No nechte se překvapit !

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *