Příběh o odvaze u Motýlků

  • 0 komentářů

Minulý týden byl ve jménu odvahy, a protože moc rádi zpíváme, celý jsme ho pojali hudebně. V pondělí si děti poslechly příběh o 3 citróncích a pak mu vymýšlely šťastný konec. Ten samý den oslavila naše Terezka narozeniny. Všichni jí zazpívali a pak jsme si přiťukli dětským šáněm. V úterý jsme zase zpívali a potom jsme kreslili na papír 3 citrónky a parník. Odpoledne proběhl dětský den, kde jsme si společně s rodiči užili mnoho srandy. Ve středu děti plnily zkoušku odvahy, kdy musely proplout překážkovou dráhou oceánem. Na konci na korálovém ostrově byla pětihlavá příšera, která prskala oheň ( lano s navázaným krepákem ). Jako zkouška statečnosti bylo ohnivou tlamou proběhnout. Ve čtvrtek jsme společně vytvořili na velký papír cestu 3 citrónků, kterou jsme vystavili na chodbě. V pátek předškoláky čekalo dopravní hřiště. Celý týden jsme si moc užili !

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *