Poslední týden u Motýlků

  • 0 komentářů

Minulý týden byl ve jménu loučení. Protože tu někteří kamarádi byli úplně naposledy, paní učitelka vymyslela rozlučkovou písničku. V pondělí jsme se jí začali učit a každý den si jí opakovali. Na facebooku na naší stránce si jí můžete poslechnout. Každý den jsme chodili po sváče ven a hry hráli tam. V úterý jsme si zahráli na piráty. Děti musely zachránit prázdniny před mušlemi tak, že hledaly po zahrádce všechny ukryté perly. Další den ve středu jely děti na Moravu, kde se potkaly s Jožinem z bažiny a musely před ním na prázdninové cestě uniknout. Nakonec si o něm ještě zazpívaly. Ve čtvrtek měl Ládík svátek a děti mu popřály. Venku pak hrály hry s padákem. V pátek jsme měli velkou diskotéku a na rozloučení jsme si ještě s ukulele zazpívali naší písničku ,, děti z naší školky. A to byl náš poslední týden u Motýlků.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *