První týden u Motýlků

  • 0 komentářů

Minulý týden nám začal nový školní rok a s ním k nám do školky přišlo spoustu nových kamarádů. Od pondělí jsme se seznamovali a pověděli jsme si naše jména. Zahráli jsme si na mašinku a každý vagón  měl své jméno a to museli ostatní uhádnout. Byla to velká legrace. V úterý jsme si řekli, že jsme motýlci a pak jsme si o nich něco pověděli a zahráli si na ně. Také byla pořádná motýlí rozcvička. Ve středu začalo vznikat naše první společné dílo. Na velký papír jsme nakreslili motýla a pak společně s novými kamarády došlo na třídění barevných víček. Ve čtvrtek jsme v herně absolvovali velkou motýlí cestu, kdy musely děti zdolat těžké překážky z hraček. Také jsme pokračovali na našem motýlovi. Oblepili jsme obrys víčky. V pátek jsme Motýla skoro dodělali do konce. Celého jsme ho vybarvili a příští týden uvidíte sami, jak se nám to povedlo. Děti si osvojovaly základní pravidla, trénovaly značky a poznávaly režim dne ve školce. Také jsme si ukázali zahrádku, místní hřiště a les. V lese jsme stopovali zvířátka a poznávali nové rostlinky. Všem se ve školce moc líbilo, začátek nového roku začal krásně.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *