Jak to funguje u Motýlků

  • 0 komentářů

Minulý týden měl zajímavé a hodně důležité téma. Jak to u nás ve školce vlastně funguje, ale jak to funguje také s naší sebekázní. Děti se zvládly naučit, co to ta sebekázeň vlastně je. Často se nám nepovedlo jí udržet pod kontrolou a proto jsme hodně opakovali pravidla. Dokonce jsme se naučili i jednu písničku, kde se zpívá o chlapci Adámkovi, který sebekázeň také moc nezvládal. Nakonec jsme zjistili, že dodržovat pravidla má svůj účel a že to může být i zábava. Tak třeba v pondělí jsme hráli hru na ouškové pravidlo. Museli jsme být potichoučku a zvládnout projít okolo čaroděje. V úterý jsme hráli na srdíčkové pravidlo, všichni jsme se polechtali na záda, protože se máme rádi. Ve středu jsme se pravidla učili i s Raráškem a v jeho podání to byla veliká legrace. Ve čtvrtek k nám přijelo divadlo, kde jsme se zase dozvěděli něco o tom, jak se lidé dokáží chovat k přírodě. A nakonec v pátek se hrála hra, kde bylo cílem získat co nejméně stužek. Tu děti získaly, když porušily nějaké pravidlo. Nakonec jsme se moc bavili a spoustu se toho naučili.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *