Poprvé o sebeúctě u Motýlků

  • 0 komentářů

Minulý týden jsme se poprvé začali bavit o sebeúctě. Pro děti bylo toto slovo na samém začátku jako hlavolam. Nejprve jsme si pověděli o úctě samotné. Ke komu jí můžeme mít ? Když Sofinka přišla na to, že jí máme i k sobě, pak jsme se dopracovali k sebeúctě. Poslechli jsme si o ní pár pohádek a příběhů, také jsme se dívali do zrcadla, říkali jsme si, jak se k sobě máme chovat a jak se o sebe správně chovat. Úctu máme i k přírodě, řekl Štefan. Protože je to velká pravda, tak jsme si povídali o tom, co se teď venku děje. Že je podzim, jací ptáci nás na chvíli opouští a co za houby v lese roste. Taky proč padá listí a co za tradice s podzimem přichází. Hráli jsme spoustu her, třeba na tornáda z listí, na zatoulaná jablíčka a na odlétavé ptáky. Ve čtvrtek se za námi přijel podívat pán s kytarou, se kterým jsme si hezky zazpívali i zatancovali. Zase jsme se dozvěděli spoustu nového a užili si hodně legrace.

 

 

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *