V rodinném kruhu s Ptáčky

  • 0 komentářů

Co se událo v uplynulém týdnu? Nadále jsme pokračovali ve ctnosti SEBEÚCTA. Téma tohoto týdne bylo krásné a to rodinný kruh. V pondělí jsme si pověděli, co je vlastně ÚCTA. K čemu všemu ji můžeme mít? Jak se chová člověk, který ji má? Zkusili jsme se také uklonit a úctu projevit. Hráli jsme také hru „Dobrý den“, kde se děti s kamarády potkávaly a zdravily. Dbát měly hlavně na oční kontakt a hlasitou mluvu, děti k tomu však přidaly vždy i úsměv, tak to bylo moc příjemné. Však už naší prarodiče říkávali, že úsměv a pozdrav nic nestojí a dne je hnedle hezčí. V úterý hned jak jsme zvládli focení, čekala nás oslava narozenin N.N., která byla plná radosti a dobrot. N.N. jsme řádně oslavili a děti byly báječné, oslavenkyni namalovali mnoho obrázku a potěšili ji. Ve středu se povídalo, kdo do rodiny vlastně patří a také si děti připravily podklad pro výtvarnou práci. Ve čtvrtek děti měli možnost představit svou rodinu třídě a moc se jim to podařilo. I ti největší nemluvové si to nenechali ujít. Některým dětem dělalo problém všechny členy rodiny pojmenovat jménem, tak to měli za úkol zjistit doma. Během čtvrtka a pátku děti pracovaly na svém výtvarném díle a to rodinném stromu z kterého vznikl báječný podzimní strom, který nám zdobí chodbu před třídou♥.

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *