Minulý týden s Motýlky a Ptáčky

  • 0 komentářů

Minulý týden byla naše školka v omezeném provozu a mnoho dětí mělo podzimní prázdniny. Hlavně předškoláků. Tak jsme se spojili a skoro celý týden jsme byli společně u Motýlků. Byla to sranda. Protože jsme měli téma ,,Chyba je náš učitel“, tak jsme si povídali o našich chybách a jak je správně napravit. Také jsme slavili Jasmínky a Domči narozeniny. Takže v úterý a ve čtvrtek byla velká párty s dortem, svíčkami se sladkostmi, ale také s pravou diskotékou. Tancovali jsme, až jsme skoro udělali do koberce díru. Také jsme si zdobili školku. Nejdříve jsme na začátku týdne venku sesbírali listy, nasušili je a nakonec jsme dělali krásné, listové řetězy.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *