Minulý týden u Motýlků

  • 0 komentářů

Když se ohlédneme za minulým týdnem, s dětmi jsme měli velice zajímavé týdenní téma: Vítěz se nevzdává. Museli jsme se na to společně ale lépe podívat, protože toto téma nebylo na první pohled úplně pochopitelné. Co by měl vítěz vzdávat ? když už vyhrál ? Bylo to o tom, že každý, kdo se nevzdá, bude ten vítěz. Bez ohledu na to, jestli to dotáhl do konce. Učili jsme se, že když nám něco nejde, musíme se snažit a né to hned vzdát a to nás vlastně dělá vítězi. Dělali jsme atletické tréninky, běhali jsme, skákali a házeli. Také jsme si vyzkoušeli, jakou trpělivost musí mít umělec a vyrobili jsme si z hlíny vlastního šneka. Také jsme si hráli na ptáčky v zimě a trpělivě si sháněli potravu. Celý týden jsme se snažili se sami oblékat a skládat si prádlo. Byl to zase další super týden.

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *