O svědomí u Motýlků

  • 0 komentářů

Minulý týden jsme s Motýlky brouzdali v našem svědomí. Bavili jsme se o tom tichém hlásku v naší hlavně, co nám našeptává různé nápady, ať už jsou dobré, nebo špatné. Bylo těžké si představit, co to svědomí vlastně je. Vyprávěli jsme si příběh o Otesánkovi, pokoušeli jsme se spravedlivě nadělovat bombony a společně řešit situace, kdy  zavládla nespravedlnost. Potom jsme si voskovkou nabarvili barevně papír. Mělo to značit naše vnitřní já. To nám ale paní učitelka přebarvila černou tuší. Nakonec bylo na nás to černé svědomí očistit od černoty, aby bylo naše svědomí opět čisté. Hráli jsme hodně pohybových her, protože po celý týden jsme venku kvůli počasí spíš procházkovali. Ve čtvrtek nás navštívilo divadlo o princovi, šaškovi a princezně.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *