OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠ od 16.3.2020 do odvolání

  • 0 komentářů

Na základě usnesení krizového štábu města Ústí nad Labem a usnesení rady města Ústí nad Labem oba ze dne 13.3.2020 se naše mateřská škola uzavíra od pondělí 16.3.2020 do odvolání. Sledujte naše webové stránky. Pokud někdo pracuje v Krajské zdravotní, a.s. a Zdravotní záchranné služby ÚK, p. o. je možnost využít pro umístění vašich dětí MŠ Větrnou na Severní Terase. Provozní doba MŠ Větrné je od 6.00 hodin do 17. 00 hodin. Děti se budou scházet v pavilónu „A“ (z ulice Glennova), zvonit na třídu „Berušky“. Ujmou se jich učitelky, předají potřebné informace i v tištěné podobě, zodpoví dotazy. Pokud tomu tak bude, prosím informujte nás na telefonu 602482020.

POZOR ZMĚNA!!!
Pokud budete potřebovat žádost o ošetřovné budeme ho vydávat pouze úterý 17.3. od 10 – 14h V případě, že tento termín nestihnete, volejte a domluvíme termín individálně. Telefon je 602482020.

Děkujeme za pochopení.

 

Bc. Martina Štolbová

Výpis z usnesení RM k uzavření MŠ

 

– vyvěšeno 13.3.2020

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *