POZDRAVENÍ K VÁM DOMŮ

  • 0 komentářů

Ahoj dětičky, mamiky, taťkové, babičky a dědové. Jak se vlastně doma všichni máte? U nás ve školce se hodně uklízí a třídí a dělá se nová jarní výzdoba, taky přemýšlíme, čím Vás přivítáme, až nastane zas ten čas, kdy vyrazíte za námi do školky. A tak nějak se nám po Vás stýská a tak mě napadlo, posdílet si tady, jak trávíte svůj společný čas u Vás doma. Posílejte nám na mail mskarla4@seznam.cz fotečky, co se Vám doma daří a co Vás baví. Potěšte nás kouskem vaší inspirace. Já Vám posílám fotečku vajíček od Jasmíky, na kterých dnes spolu s mamkou a sestřičkou pracovaly. Moc se jim povedly. Teším se na další fotečky od Vás, děti naše Karlový. Budu je postupně vkládat sem do tohoto příspěvku na webovou stránku, aby jste se mohli všichni vidět. Věřím, že se jich sejde hodně a uděláme si tak vzájemně radost. Budte hodně zdraví a posílejte!

 

  1. Vajíčka od Jasmínky
  2. A už tu máme první fotečku a ta je od Terezky, taky se mamkou připravují na velikonoce
  3.  Takhle si užila den dnes Elenka.
  4. Další fotka přišla od Andulky. Jsou hodně času na zahradě.
  5. Andulka poslala i své tvoření z papíruSdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *