U Motýlků nejsem sám

  • 0 komentářů

Minulý týden jsme se s Motýlky učili, že ve školce nejsme sami. Je kolem nás spousta kamarádů a také paní učitelky, kuchařky a paní uklízečka. Opakovali jsme si, že je slušné pozdravit a pak jsme hráli na zdravení zábavnou hru. V úterý byl ve školce lístečkový den, kdy kamarádi přišli v krásných kostýmech. Tímto děkujeme všem rodičům, co si našli chvíli a vyrobili dětem ty úžasné kostýmy. Také jsme hráli mnoho společenských her a her na spolupráci. Společné skládání puzzle, hru na sladký popkorn, který se na sebe lepil. Také jsme si kreslili obrázky na záda a především jsme vytvořili portréty našich kamarádů, které nám teď visí na nástěnce před třídou. Někdy došlo na stýskavé slzičky a bylo potřeba kamarády rozveselit, protože ve školce na to přece nemusím být sám. Denně jsme si připomínali pravidla, která jsme si společně vytvořili a také jsme hodně zpívali. Venku jsme pomáhali paní učitelce uklízet listí, aby na to nebyla sama. Zkrátka další krásný a povedený týden.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *