Respekt k druhým u Ptáčků

  • 0 komentářů

Ve čtvrtém zářijovém týdnu jsme s Ptáčky přivítali lístečkovým dnem podzim. Všichni jsme se podzimně vyparádili a některé kostýmy byly opravdu podařené :-). Tímto rodičům děkujeme za čas, který věnovali výrobě kostýmů pro své ratolesti. Pro děti byla připravena spousta aktivit – vyráběly korunu z lístečků, které jsem si předem společně nasbírali, lístečky jsme počítali, porovnávali, poznávali barvy, zahráli jsme si hru na barevné lístečky a naučili jsme se novou básničku. V dalších dnech jsme se věnovali také výzdobě třídy a vyrobyli jsme krásná podzimní sluníčka. Děti si také mohly vyzkoušet tisk listů na papír. Celý týden jsme si s dětmi povídali o respektu k druhému. Jak můžeme někoho respektovat a při společných aktivitách jsme si to také vyzkoušeli. Pokračovali jsme v tvoření třídních pravidel a k ručičkovému pravidlu nám přibyla další – nožičkové, kapičkové, srdíčkové a košťátkové. Během pobytu venku jsme pozorovali postupnou proměnu přírody a zvládli jsme i podzimní úklid zahrady.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *