Respekt k druhým u Motýlků

  • 0 komentářů

Poslední týden v tomto měsíci jsme měli za úkol respektovat ostatní kolem nás. Vše se neslo v duchu RESPEKT K DRUHÝM a tím děti objevily spoustu věcí, v čem se od sebe liší. Zahráli jsme si spoustu her na podporu spolupráce, jak ve skupině, tak i pouze ve dvojici s kamarádem. Každý z nás zjistil, že to, co se líbí mně, to se nemusí líbit druhému a tím se předcházelo neshodám, které se občas vyskytnou. Společnými silami jsme si z velkých kostek postavili naší školku, která se nám moc povedla. Dokázali jsme vyrobit strom s listím, které není jen tak obyčejné. Podívali jsme se na místa, kde jsme ještě nikdo nikdy nebyl. Ušli jsme dlouhou a zábavnou cestu až na Masarykova zdymadla a podívali se, jak to tam vlastně vypadá. Dokázali jsme rozpoznat rozdíl mezi smutkem a radostí a poznat, proč se tak někdo cítí. Také jsme se naučili vcítit do druhého a respektovat, proč zrovna někdo pláče. Byl to týden plný nových a náročných situací, ale děti si s tím dokázaly velmi dobře poradit. 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *