Informace ke stávající situaci v MŠ a PODĚKOVÁNÍ

  • 0 komentářů

Vážení a milí rodiče,

oslovuji Vás v této podivné době s aktuálními informacemi týkajícími se naší mateřské školy. V souvislosti s uzavřením 1. stupně ZŠ nám v mateřské škole nastala nouzová situace, paní učitelky a kuchařka musí zajistit své prvostupňové děti, které jim zůstaly doma a máme i paní učitelku v neschopnosti. Včera jsme Vás tedy oslovili s prosbou, aby jste si, kdo máte, možnost nechali dítka doma nebo je vyzvedávali po obědě. Chci Vám opravdu velice poděkovat za Váš vstřícný přístup, setkali jsme se mnoha vstřícnými gesty. Velice si toho vážím. Díky tomu jsme schopni zajistit provozní dobu, tak jak je, tedy od 6:00-16:30 a podpořit tak i rodiče, které nemají možnost hlídání. Co se týče provozu, dopoledne budou v provozu obě třídy, po obědě se třídy spojí. Kroužky budou probíhat dle možností MŠ, budete informování prostřednictvím nástěnky v šatně. Pokud budete mít zájem, pro děti, které zůstávají doma budeme připravovat aktivity prostřednictvím webu, vytištěné pracovní listy, omalovánky a jiné si můžete vyzvednout od pátku 16.10. v MŠ.

S přáním pevného zdraví Michaela Perglerová

Ředitelka MŠ

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *