JEDINEČNOST – Já u Ptáčků

  • 0 komentářů

Další týden jsme u Ptáčků přivítali měsíc listopad a s ním i novou cnost JEDINEČNOST. Celý týden byl na téma JÁ. Povídali jsme si o tom, že jsme každý jiný a jedinečný – jinak vypadáme, máme různé dovednosti a máme rádi jiné věci. To, že je každý jiný si děti potvrdily během různých činností – poznávaly kamaráda pohmatem, porovnávaly kamarády ve dvojicích, tvořily postavy z různých materiálů a obkreslovaly se. Celý týden byl také ve znamení oslav, slavili jsme svátky i narozeniny a děti si pochutnaly na skvělém medovníku. Během pobytu venku jsme pozorovali jedinečnost podzimu, sbírali barevné listy, zasadili si na zahrádce jahody na příští rok, řádili jsme na hřišti a udělali si výšlap do lesa.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *