Každý jsme z jiného těsta – Motýlci

  • 0 komentářů

Druhý týden v měsíci říjen jsme si toho u Motýlků vyzkoušeli mnoho. Na začátku týdne jsme se zaměřili na rozdíly mezi námi a na to, že každý je zcela odlišný. Uvědomili jsme si, že to není pouze tím, jak každý vypadá, ale i to, jak se chová a jaké má vlastnosti. Z toho jsme usoudili, že jsme každý jedinečný a nikdo nás nenahradí. Také jsme se zaměřili na to, v čem je jedinečný podzim a děti už věděly, co vlastně ta jedinečnost znamená. Hodně jsme pracovali u stolečků a vyrobili jsme si podzimní stromy v zahradě. Nezapomněli jsme ani na pohyb a to ve formě tance, cvičení s balonem a pohybových her. Ve středu jsme si společně vytvořili z jablíček křížaly. Jablka jsme nakrájeli a navlékali je na provázek, který jsme zavěsili ve třídě, aby se jablka pořádně usušila. Pátek se nesl v duchu oslavy. Oslavovali jsme narozeniny naší malé kamarádky Kačenky, které jsme všichni popřáli a dali jsme jí společný dáreček. 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *