Oznámení o uzavření MŠ

  • 0 komentářů

Vážení rodiče,

je mi opravdu nemilou povinností psát takovéto informace, ale bohužel už došlo i na naší MŠ a musíme čelit výskytu Covid 19 u zaměstnance MŠ. Dle sdělení KHS je Mateřská škola uzavřena od 3.11.2020 do 6.11.2020, jakmile obdržíme rozhodnutí KHS do datové schránky, tak Vám zde bude k dispozici. Datum otevření se může posunout v závislosti na tom, zda se objeví další výskyt nákazy.

Info k ošetřování člena rodiny – OČR Vám vystaví ošetřující lékař dítěte, nebo si samy můžete vyplnit na níže uvedeném odkazu Žádost o ošetřovné. Kdo by potřeboval poradit, klidně mě kontaktujte tel. 602482020.

https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy-zoppd-m

Info k vyplnění:

Název: Mateřská škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1241/41, příspěvková organizace

Důvod uzavření: Mimořádná opatření proti epidemii

 

Případů je pořád dost, buďte na sebe opatrní.

Věřím, že společně tuto situaci zvládneme.

Přejeme Vám všem pevné zdraví, řed. Perglerová a kolektiv MŠ

ROZHODNUTÍ KHD – UZAVŘENÍ MŠ

priloha_838405498_0_Rozhodnuti_COVID-19_skola_zavreni_MS_Karla_IV.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *