Dobrý skutek u Motýlků

  • 0 komentářů

Tento týden byl plný akcí a to znamenalo jen jediné. Děti si tento týden náramně užily. V pondělí nás přišel navštívit pan fotograf a děti oplývaly ohromnou radostí , když mohly alespoň na chvíli zažít moment zářících světel a blesků. Úterý se neslo v duchu: co dáš, to dostaneš. Vysvětlili jsme si, co je to dobro a zlo a také jsme si s dětmi sdělili rozdíly mezi správným a špatným chováním. Vše jsem si názorně ukázaly, abychom jsme si to lépe zapamatovali. Také nás navštívilo divadlo Krabice Teplice s pohádkou Strašák Fešák, která děti rozesmála na celý den. Jelikož na měsíc listopad je téma ochota, tak jsme společně, ochotně a s radostí vytvořili pomocí kuchyňské sušičky malé ovocné ozdoby na stromeček pro ptáčky, aby v zimě měli nějaké dobroty. Oslavili jsme i svátek a radovali se ze společně strávených chvilek plných lásky, pomoci a pochopení toho, že se můžeme kdykoli o kohokoli opřít, když je potřeba. Protože jsme zjistili, že se u Motýlků snaží každý dělat dobrý skutek a pomáhat si. Ve čtvrtek jsme si zkusili pracovat s keramickou hlínou a vyrobit si obrázek s vánoční tématikou. Děti si to moc užili, protože vyrábět a modelovat přímo ručičkami je přece skvělé. Naučili jsme se také novou vánoční písničku, kterou si společně  zazpíváme u rozsvícení stromečku. A protože nám přišlo, že toho bylo tento týden málo :D, tak jsme si v pátek vyrobili z šišek a lískových oříšků nové ozdoby na stromeček, abychom přilákali Ježíška. Tak doufáme, že na nás nezapomene. 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *