ŠTĚDROST – Mikuláš, čert a anděl

  • 0 komentářů

Tento týden jsme měli ve školce hodně na pilno. Vyzdobili jsme si vánočně školku i zahradu vlastnoručně vyrobenými ozdobami. Zabalili a odevzdali dárky pro děti do charitativní sbírky Krabice od bot. Tímto děkujeme rodičům, kteří se svými dětmi přispěli. Díky Vám bude mít jedenáct dětí hezčí Vánoce :-). V úterý si děti užily odpoledne v duchu adventních tradic, které vyvrcholilo rozsvícením stromečku na zahradě a nalezením dárečků od našich úžasných školkových víl. Ve čtvrtek byl Čertovsko-andělský rej, při kterém si děti užily spoustu legrace a pořádně se vyřádily. V pátek přišel do školky Mikuláš s čerty a andělem. Ukáplo pár slziček, ale nakonec byly všechny děti moooc statečné a dostaly od anděla zaslouženou odměnu. A protože máme ve školce samé hodné děti, čert odešel zase s prázdnou

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *