Motýlci – Za zvířátky do lesa

  • 0 komentářů

Úžasný týden u Motýlků, který byl plný tradic, práce a úkolů. V tomto týdnu si třída Motýlků vyzkoušela snad vše, co existuje. Jak jste si už v názvu přečetli, tak se jednalo hlavně o zvířátka která žijí v lese. Naším hlavním úkolem, který jsme všichni skvěle splnili byla výprava do lesa, při které jsme potěšili lesní zvířátka vřelou návštěvou. Náplní návštěvy bylo vyčistit les, který byl plný odpadků a vyměnit jej za kousek dobré potravy, kterou jsme si pilně nasušili. Jelikož nás tento týden provází ctnost ŠTĚDROST, nemohli jsme opomenout tuto návštěvu. Ve čtvrtek jsme měli besídku, která vypukla už brzy ráno. Děti pekly cukroví, pouštěly lodičky, a rozkrojily si jablíčko, ze kterého poté vyrobily výrobky. Celý týden jsme se i velmi hýbali a nezapomněli pečovat o své tělo. Cvičili jsme, protahovali jsme se, hráli spoustu her a dokonce jsme si zahráli pár her i s Ptáčky. Neopomněli jsme také vyrobit a následně obdarovat seniory výrobou přáníček, které je určitě potěší. Moc jsme si tento týdne užili a radovali se z toho, že můžeme pro někoho udělat něco malého.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *