Odvaha u Motýlků – odvážnému štěstí přeje

  • 0 komentářů

Tento měsíc nás provází ctnost ODVAHA.  První lednový týden jsme se společně přivítali po Vánocích a sdělili si dojmy z dárků a atmosféry, která panovala o Štědrém večeru. Vyzkoušeli jsme si toho spoustu nového. Vysvětlili jsme si, co je vlastně ta odvaha, kde se vzala a co dělat proto, abychom jí získali. Také jsme se naučili básničku ODVÁŽÉMU ŠTĚSTÍ PŘEJE a samotnou odvahu jsme vyzkoušeli při vycházce lesem na hrad Střekov, při které jsme museli být velice opatrný. Zkusili jsme si i to, jaké je to mít odvahu se na někoho spolehnout, když jsme měli zavázané oči a kamarádi nás vedli odvážnou stezkou plnou nástrah. Nezapomněli jsme ani na tři krále a jejich cestu za Ježíškem a ze Zvířecí pohádky, jsme se dozvěděli o statečných a odvážných zvířátkách a jejich cestě.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *