Oznámení o karanténě

  • 0 komentářů

VÁŽENÍ RODIČE,

BOHUŽEL SE MEZI DĚTMI V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE OPĚT VYSKYTLA NÁKAZA COVID-19. NAKAŽENÉ DÍTĚ BYLO V MŠ 22.2-24.2. VŠECHNY DĚTI, KTERÉ BYLY V TUTO DOBU S NAKAŽENÝM V KONTAKTU, BUDOU TRASOVÁNY KHS, BUDE JIM  NAŘÍZENA KARANTÉNA (NOVĚ NA 14 DNÍ OD KONTAKTU) A BUDE JIM ZADÁNA ŽÁDANKA NA KONTROLNÍ TEST (POKUD SI JI SAMI NEPOŘEŠÍTE S PRAKTICKÝM LÉKAŘEM).

RIZIKOVÉ KONTAKTY JSOU VŠECHNY OSOBY, KTERÉ SE SETKALY S POZITIVNÍM DÍTĚTEM BEZ OCHRANY NOSU A ÚST A DÁLE NEPRODĚLALY ONEMOCNĚNÍ COVID-19 V POSLEDNÍCH 90 DNECH.

Z DŮVODU KARANTÉNY, NEBUDE BOHUŽEL MOŽNÉ VYZVEDNOUT V MŠ VYTIŠTĚNÉ ÚKOLY PRO PŘEDŠKOLÁKY. MŮŽETE VYUŽÍT INTERAKTIVNÍ UČEBNICI PRO PŘEDŠKOLÁKY VIZ ODKAZ NÍŽE (UČEBNICE JE PŘÍSTUPNÁ ZDARMA DO 30.4.2021). https://www.mediacreator.cz/mc/index.php

SPOUSTU NÁMĚTŮ NA AKTIVITY S DĚTMI NAJDETE I NA
https://www.vesela-chaloupka.cz/klicove-slovo/predskolaci/
Přejeme všem pevné zdraví a těšíme se až se opět všichni sejdeme.
Za kolektiv MŠ
Kateřina Nevřivá

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *