NÁVRAT DĚTÍ DO MŠ

  • 0 komentářů

Vážení rodiče,

jak již jistě víte mateřské školy se s největší pravděpodobností otevřou v pondělí 12.4.2021. Dle nastavených opatření se MŠ otevírají pouze pro děti s povinným předškolním vzděláváním, pro děti IZS a krizové infrastruktury ve skupinách po max. 15 dětech. Pro všechny budou platit tato režimová opatření:

  • děti nebudou muset nosit roušku
  • časté větrání a venkovní výuka v maximální míře
  • povinné neinvazivní antigenní testování 2x týdně (možnost účasti zákonného zástupce)

– testovat se bude v pondělí a ve čtvrtek (pokud dítě nastoupí např. v úterý, bude testováno v úterý)

– testování bude probíhat ve vyhrazeném prostoru MŠ

– za přítomnosti paní učitelky Vám bude vysvětlen postup testování, vyhodnocení testu trvá 15 min

– po 15 min v případě negativního testu odejde dítě do své třídy

– v případě pozitivního testu Vás budeme neprodleně informovat, abyste si své dítě co nejdříve vyzvedli a následně bude třeba                             podstoupit konfirmační PCR test a postupovat dle instrukcí lékaře nebo KHS

Veškeré informace a odpovědi na vaše otázky najde zde: https://testovani.edu.cz/pro-rodice

 

Bc. Kateřina Nevřivá

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *