Tvořivost u Motýlků 12. 4.-16. 4.

  • 0 komentářů

Týden plný tvořivosti a tvořivých nápadů, kdy jsme si s dětmi vyzkoušeli a vymysleli spoustu nových aktivit a her. Úkolem tohoto týdne bylo, aby děti alespoň z části převzali roli pedagoga. A tento úkol splnili na jedničku. S dětmi jsme se seznámili s kresbou z poslechu hudby. Děti poslouchaly hudbu, ze které získaly určité představy a pocity a poté je přenesly na papír. Pomocí geometrických tvarů jsme se snažily zapojit naší kreativitu a vytvořit z nich zvířátka. Také jsme zkoušeli přetvořit příběh a vymyslet jeho nesdělený konec. Ukázali jsme si tvořivost a kreativitu v přírodě, při které děti poznávaly nespočet druhů květin. Hledali jsme nová řešení v konfliktních situacích, které občas nastanou. Děti se snažily vše vyřešit s klidnou hlavičkou a s úsměvem. Proto jsme si tento týden užili nejvíce jak jsme mohli.

 

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *