Čarodějnický týden- kouzlo přírody u Motýlků

  • 0 komentářů

V minulém týdnu u Motýlků se to čarodějnicemi jen hemžilo. Pondělí jsme odstartovali přípravou třísek a dřeva na pálení čarodějnice a opékání buřtíků. Následovala výroba a příprava čarodějnice, ze sena, látek a přírodnin. A že se čarodějnice dětem povedla! Snažili jsme nezapomenou ani na naše zdraví, tudíž jsme hodně cvičili a zkoušeli si lézt po stromech na střekovském nábřeží. Také jsme si tam postavili úkryty a domečky ze všeho co jsme kolem sebe našli. Aby jsme podpořili naší tvořivost a kreativitu, vyrobili jsme si jedlý čarodějnický z oplatky a kornoutku slepený čokoládou. Pátek se nesl v duchu soutěží a zábavy, kterou si děti velice užily. Celý týden jsme zakončili společným opékáním buřtíků a upálením čarodějnice.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *