O hrdosti u MOTÝLKŮ

  • 0 komentářů

Ahoj děti a rodiče. Tento týden byl plný nových zážitků, dobrodružství a zábavy. Poprvé jsme se bavili o HRDOSTI. Snažili jsme se dělat všechno možné, aby na sebe děli mohly být hrdé. Například hned v pondělí si zkusily lézt po žebřinách a pak se úplně z vrchu klouzat po dlouhé lavičce dolů. V Úterý jsme s Motýlky vyrazili zdolat Vysoký Ostrý do nadmořské výšky 587 metrů. Bolely nás nožičky, foukal na nás vítr a čekal nás pěkný kopec. Ale na samém vrcholu s krásným výhledem si děti na vlastní kůži zažily hrdost. Byly na sebe opravdu hrdé. Ve středu jsme šli společně do lesa a tam stavěli vlastní bunkr z klacíků. Nesmíme zapomenout na tvoření přáníček pro maminky, aby na nás byly hrdé, jak nám to jde. A teď už zbývají fotky z celého týdne 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *