Minulý týden u Motýlků

  • 0 komentářů

Jelikož si děti velice oblíbily téma vesmír, tak nás neminul ani minulý týden. Vycestovali jsme společně znovu do vesmíru a zažili nová dobrodružství. Celý týden nás provázel mimozemšťan Paxi a ukázal nám zajímavá zákoutí temného vesmíru. Seznámili jsme se se sluneční soustavou, kterou jsme si poté sami vytvořili. Zkoušeli jsme zavolat mimozemšťanům, což se všem velice dobře povedlo. Naučili jsme se, jak se chodí po planetách a jak vypadá takový kosmonaut. Zahráli jsme si na hvězdy a na planety a postavili raketu z plastových víček. Nadšení sršilo se všech her a to hlavně z kouzelného galaktického prstence, který putoval skrze všechny děti. V pátek jsme oslavili další narozeniny a připravovali jsme své chytré mozečky na pondělní vesmírný kvíz.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *