Vím, kdo jsem- Motýlci

  • 0 komentářů

 První týden v měsíci září je úspěšně za námi. Bylo to náročné, jak pro děti, tak i pro paní učitelky, ale když máte skvělé děti, jde to jedna báseň. V pondělí a v úterý jsme se společně rozloučili s dětmi, které nastupují do školy a ve středu jsme už vítali děti nové. První týden u Motýlku probíhal v duchu her. Společně jsme si zahráli spoustu her na seznamování a také nespočet her na jména. Vysvětlili jsme si jaká máme ve školce pravidla a vytvořili jsme si kruh pravidel. Také jsme objevovali kouty školky, do kterých nemáme možnost jinak nahlédnout. Jelikož bylo hezké počasí užili jsme si řádění na naší zahradě a také jsme například u sázení rostliny. Tento týden se velice vydařil a těšíme se na ten následující. 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *