Druhý týden u motýlků- Vše má své místo

  • 0 komentářů

Druhý týden máme úspěšně za námi. Na začátku týdne jsme novým dětem společně ukázali, jaké tu máme hračky. Pomocí hry jsme se dětem snažili vysvětlit, jak se můžeme hlásit na hračky, které vidíme na tabuli.

Také jsme si zahráli spousty her na jména kamarádů, značek a také hraček.

V úterý jsme si vytvořili plakát, co si společně představíme pod naší novou ctností POROZUMĚNÍ. Snažili jsme se dětem vysvětlit, co to porozumění je, jak slovně tak i loutkou. Další dny jsme si vytvořili motýlky s naší fotkou. A že nám to tedy šlo! 🙂     Naše krásné výtvory jsme poté vyvěsili na chodbu, aby naši nejbližší viděli, jak jsme šikovní. Společně jsme si také zazpívali vítací písničku Krásné ráno pomoci hudebních nástrojů. Hudební nástroje jsme využili i na rytmizaci slov nebo jmen. Také jsme měli moc krásné počasí, tak jsme toho využili a byli jsme na naší zahrádce, kde jsme se pěkně vyřádili s kamarády z vedlejší třídy.

Myslím si, že tento týden se nám vydařil a už se těšíme na ten další 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *