Rozumím pravidlům Motýlci

  • 0 komentářů

Minulý týden se nesl v duchu pravidel. Celý týden jsme si den po dni vysvětlovali jednotlivá pravidla a jejich účel. Zaměřili jsme se nejprve na ouškové pravidlo, při kterém jsme si zkoušeli, jak naše uši fungují a k čemu nám slouží. Zahráli jsme si různé rytmické hry u kterých jsme se velice zasmáli. Čekalo na nás i pravidlo kapičkové, které má ve školce také své místo. Toto pravidlo jsme využili i v dalších aktivitách. Například jsme s dětmi dělali zábavné pokusy s vodou. Postupně jsme se dostali ke všem našim pravidlům a vyzkoušeli jsme toho mnoho. Nezapomněli jsme se také naučit naší pravidlovou písničku, která nás bude provázet po celou dobu. Moc jsme si to společně užili. 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *