Každá příčina má svůj důsledek- Motýlci

  • 0 komentářů

Minulý týden jsme si společně vysvětlili co znamená heslo: každá příčina má svůj důsledek. Ukázali jsme si, jak být pořádní a jak bychom se měli správně starat o naše hračky. Protože když si po sobě nebudeme uklízet a nebudeme se k hračkám chovat jako kamarádi, můžeme o ně velice rychle přijít. Hrály jsme spoustu uklízecích her, při kterých jsme hračky uklízeli všemi částmi těla. Byla to velká zábava! Naše pozornost nebyla přikládána pouze hračkám, ale z velké části na naše kamarády. Ukázali jsme si situace, jak můžeme o kamarády přijít, když se k nim nebudeme chovat tak, jak bychom chtěli, aby se oni chovali k nám. Snažili jsme se společně domluvit, aby nedocházelo ke konfliktům a abychom si to ve školce všichni společně užili.

tří

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *