O barvách v Ptáčcích

  • 0 komentářů

Minulý týden probíhal v duchu barev. Hned v pondělí jsme si povídali o barvách. Někteří je už všechny znali a pro jiné to bylo úplně nové. Nesměla chybět hra – pan čáp ztratil čepičku. Další den jsme hráli na nešikovného malíře, který na žebříku házel plechovkou barvy a děti musely získat barevný míček podle pokynů a nesměla je strefit letící plechovka. Další den jsme si hráli s hnědými kaštany a v herně jsme vytvářeli nejrůznější obrázky a také jsme si zkusili zaskládat kamaráda kolem dokola. Ve čtvrtek jsme procvičovali nožičky a barevné kostičky jsme zkoušeli přiřazovat ke správné obruči nohou. Také jsme hráli barevný kvíz. V pátek jsme si vyrobili krásnou duhu, která nám teď zdobí chodbu.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *