PTÁČCI: Příroda umí být vděčná

  • 0 komentářů

Tento týden jsme si povídali o tom, jak umí být příroda vděčná a jak bychom se o ním měli starat. Nejprve jsme si povídali o přírodě na zahradě, co všechno na ní můžeme pěstovat, které plodiny sklízíme na podzim, co musíme udělat proto, aby jsme měli na zahrádce velkou úrodu. Děti se naučily novou básničku o podzimu, zahrály si pohádku O veliké řepě a během ranních činností plnily tematické úkoly. Od středy jsme si povídali o lese, co v něm roste, jaká v něm žijí zvířata, o tom jak se v lese chováme. Děti tvořily obrázky z přírodnin a během procházky jsme uklidili okolí školky i blízký les. V pátek jsme se vyrazili na podzimní výpravu, kde jsme plnili různé úkoly (najít kaštan, obejmout strom, najít v lese květinu, udělat kytici z listů, společně vytvořit obrázek z přírodnin).

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *