V rozmanitosti je krása- Motýlci a Ptáčci

  • 0 komentářů

Minulý týden jsme společně s dětmi procestovali celý svět. V pondělí jsme se podívali do Evropy a Asie. Zjistili jsme, jak tam lidé vypadají, co pěstují a jak mluví. Nebyli jsme na to sami! Přišel nám na pomoc delfín Proxík, který nám ukázal, co všechno můžeme navštívit a kam všude se můžeme podívat. V úterý jsme přibrzdili v Africe, kde jsme se potkali s domorodci a exotickými zvířaty. Nezapomněli jsme ani na Ameriku, která se nesla v indiánském duchu. Vyrobili jsme si indiánské čelenky a tancovali na indiánskou hudbu. Ve středu jsme klokaními skoky dohopsali do Austrálie a zde si vyrobili australské tečkované obrazy. Poslední den jsme si náramně užili a zopakovali jsme si vše, co se za ten celý týden událo.

motý

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *