Laskavost u Motýlků

  • 0 komentářů

Tento týden jsme se s dětmi bavili o nové ctnosti a tou je LASKAVOST.
V pondělí jsme šli se třídou ptáčků do Severočeského divadla na pohádku O chytrém Honzovi. S dětmi jsme si to náramně užili, protože po divadle jsme si společně prošli trhy na náměstí. 1.prosince jsme si ve třídě otevřeli první okénko v kalendáři. Na prvním papírku bylo napsáno, že společně ozdobíme a postavíme vánoční stromeček. Děti to moc bavilo a k výzdobě stromečku jsme si zpívali vánoční koledy.

Také jsme se s dětmi bavili o tom, že v prosinci nechodí jen Ježíšek, ale také Mikuláš.
Proto jsme se naučili krátkou a hezkou básničku pro Mikuláše.
V pátek jsme tvořili čertíky. A musím říci, že se nám moc povedli. Čertíky jsme stihli akorát dodělat, jelikož k nám do školky přišlo čertovské divadlo, nejdříve  jsme se trochu báli, ale potom jsme zjistili, že nemáme čeho 🙂  A tak poslední den ve školce jsme si velmi užili a ukončili čertovskou diskotékou:)

)

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *