UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

  • 0 komentářů

Vážení rodiče,

mateřská škola bude bohužel z důvodu výskytu covid 19 uzavřena od 9.12.2021 do 13.12.2021. Všem, kdo byli v pondělí ve školce by měl přijít vygenerovaný odkaz pro vyplnění sebetrasovacího formuláře. Po jeho vyplnění se vytvoří v elektronické podobě žádanka ke kontrolnímu PCR odběru. Pokud by se tak nestalo, tak dle informací KHS se není třeba obracet na hygienickou stanici či dětského lékaře pro zadání žádanky k odběru (můžete dítě sami objednat). Je možné využít zkrácené karantény – na dobu 7 dní od kontaktu, pokud dotyčná osoba podstoupí kontrolní PCR test. Bez negativního výsledku testu není možný návrat do MŠ. Pokud osoba test nepodstoupí do 10. dne od kontaktu, je karanténa na 14 dní.

rozhodnutí KHS o uzavření MŠ

Žádost o ošetřovné je možné v MŠ vyzvednou od 8 do 14 hodin.

Přejeme Vám všem pevné zdraví, kolektiv MŠ

 

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *