Zodpovědnost za němé tváře- Motýlci

  • 0 komentářů

První týden po dlouhém odpočinku jsme se konečně zase sešli. Ihned jsme si museli sdělit naše dojmy z Vánoc a jaké dárky jsme od Ježíška dostali. Bylo jich spousta, tudíž nezbývalo nic jiného, než naše oblíbené hračky nakreslit, aby paní učitelka věděla, jak vlastně vypadají. Další den jsme se přesunuli do říše ptáků a ukázali jsme si, jaké druhy ptáků máme a jak vypadají. Důležité bylo, aby jsme se o ně přes zimu postarali a tak jsme si společně vyrobili krmítka. Spojili jsme síly dohromady a umístili krmítka na naši zahradu, abychom mohli pozorovat ptáčky zblízka. Protože jsme se zapojili do projektu Ptačí hodinka následovalo pozorování dalekohledem a zapisování ptáků, kteří navštívili naší zahradu.  Byla to velká sranda. Ve čtvrtek jsme si zahráli na Tři krále a vyrobili jsme si i královskou korunu. Hodně jsme také cvičili a tancovali, protože to nás také velice baví. Zkrátka jsme si ten týden užili a těšíme se na další.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *