Cvičení dělá mistra- Motýlci

  • 0 komentářů

Tento týden jsme odstartovali s oslavou svátku Valentýn a následně s výrobou valentýnského srdíčka. Děti vyrobily srdíčka pro své blízké z papíru a krepáku. Vysvětlili jsme si, co tento svátek znamená a jak se slaví. Poté nás přivítal skřítek Zašupšáček, který je velice líný a nic neumí. Skřítek měl modrý nos, protože si nedokázal zapnout mikinu ani bundu. Tudíž jsme se s dětmi rozhodli, že to tak nenecháme a raději se to naučíme rovnou s ním. A tak začalo týdenní učení o vytrvalosti a o tom, jak nic nemáme vzdávat, protože CVIČENÍ DĚLÁ MISTRA. Naučili jsme se zapínat knoflíky i zip, ale tkaničky nám stále problém trochu dělají. Tento týden jsme toho stihli opravu hodně. Zahráli jsme si na pekaře a upekli jsme si masopustní koláče, hráli jsme spoustu her a také jsme slavili karneval. Dokonce jsme se naučili novou písničku o vytrvalosti, kterou pro nás složila paní učitelka Kristýnka. Velice jsme si to užili a těšíme se na další týden.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *