Co nejvíce zajímá Ptáčky

  • 0 komentářů

Tento týden byl celý inspirovaný dětmi. Bylo téma – ,,Co zajímá mne“. Když jsem položila dětem otázku, co je zajímá a o čem by se chtěly dozvědět, dostala jsem 4 odpovědi. Auta, roboti, vesmír a Elsa a Anna. V pondělí jsme začali o autech. Jak vypadá motor, na co auta jezdí, na předchůdce aut i na veterány. Na formule a tanky. Povídali jsme si, na co auta jezdí a co je šetrné k přírodě. Potom jsme hráli spoustu her a učili se dopravní značky, které jsme venku poznávali. Nakonec jsme venku na betonu nakreslili  dopravní hřiště křídami. Další den o robotech, jak vypadají, jaké existují a tančili jsme robotí tanec. Také jsme se učili o vesmíru, co v něm nalezneme. Planety, černé díry, kosmonauty, rakety a meteority. Také o zemi a jak to bylo s dinosaury. Na Elsovou písničku jsme hráli sochy. Každý si přišel na své, i paní učitelky. Ty nejvíce zajímalo jaro, takže jsme se naučili poznat a pojmenovat podběl, kopretinu, petrklíč, sněženku, bleduli, fialku, tulipán, narcis a další. Zkuste se venku dětí zeptat, jestli květiny poznají, až na nějaké narazíte.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *